اطلاعات فروشـگاه

اطلاعیه شماره 23 (اطلاعیه مهم) : تاریخ اطلاعیه 30 آذر 1398

پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما ممنونیم

تمامی سفارشات تا روز 30 آذر ماه ساعت 1 ظهر تحویل پست شده است و فروشگاه از تاریخ 1 دی لغایت 20 دی ارسالی نخواهد داشت , به دلیل افتتاح دفتر استانبول در چند ماه گذشته که در اطلاعیه های قبلی سایت موجود می باشد و خرید های خارجی در بینالکو استار به مناسبت سال نو میلادی تعداد بالایی داشته اند به همین دلیل تمامی تیم بینالکو استار از دفتر تهران به دفتر استانبول برای تهیه و ارسال بسته به تهران ملحق شده اند و به این خاطر بینالکو استار در این بازه 15 تا 20 روزه ارسال بسته ای نخواهد داشت . اگر عجله ای برای ارسال سفارش نخواهید داشت می توانید سفارشات خود را ثبت کرده تا پس از فعال شدن فروشگاه در تهران بین 18 تا 20 دی ماه سفارشات شما ارسال شود, ارسال سفارشات از 20 دی تا 22 دی به ترتیب ثبت سفارش انجام می شود. در روزهای اعلام شده فروشگاه پشتیبانی تلفنی نخواهد داشت و پس ار فعال شدن مجدد فروشگاه از طریق تلفن در خدمت هم میهنان عزیز خواهیم بود.

در صورت ثبت سفارش و عدم اطلاع از آن فروشگاه مانند قبل هدایای ویژه ای برای همراهان همیشگی خود در نظر دارد:

عزیزانی که پس از ثبت سفارش متوجه تعطیلی فروشگاه می شوند اگر بین 1 تا 3 سفارش از قبل در پنل داشته باشند می توانند خرید های خارجی خود را ثبت کنند, مبلغ سفارش و هزینه باربری به تهران را پرداخت کنند و هزینه ارسال از تهران به شهر مورد نظر خود را رایگان دریافت کنند و همچنین دوستانی که بیش از شش سفارش در پنل داشته باشند می توانند محصول خود را انتخاب کرده و فقط هزینه کالا را پرداخت نمایند و هزینه باربری از استانبول تا درب منزل را رایگان تجربه کنند.

در صورتی که خریداری بعد از خرید این اطلاعیه را مطالعه نمود و در خواست استفاده از کد تخفیف را داشته باشد فقط کافیست در صفحه تماس با ما در قسمت ارسال پیام موضوع پشتیبانی خرید از سایت های ترکیه را انتخاب نماید و شماره سفارش خود را ارسال نماید تا بسته به هزینه پرداختی یک کد تخفیف از فروشگاه دریافت نماید.

از همیاری و همکاری شما در این چندروز صمیمانه ممنونیم

بینالکو استار

صفحه اخبار و اطلاعیه های بینالکو استار

خریداران توجه داشته باشند تمامی اطلاعیه های فروشگاه در صفحه اطلاعیه ها قید می شود قبل ارسال هرگونه پیام لطفا اطلاعیه روز را با کلیک بر روی این نوشته مطالعه نمایید.

در صورتی که نیاز به کدرهگیری سفارش خود دارید از فرم رو به رو یک پیام به قسمت خدمات پس از فروش حاوی شماره سفارش و نام و نام خانوادگی خود ارسال بفرمایید.

خریداران توجه داشته باشند کسانی که سفارش انها در پنل کاربری لغو شده می باشد لطفا یک شماره شبا جهت بازگشت هزینه به قسمت حسابداری از فرم تماس ارسال کنند.


برای ارتباط با فروشگاه اینترنتی بینالکو استار می توانید از راه های زیر استفاده نمایید :

آدرس پستی :

تهران - نارمک - میدان 68 کوچه هامون غربی پلاک 20

توجه : لطفا قبل از مراجعه حضوری به فروشگاه از طریق راه های ارتباطی با همکاران ما هماهنگی های لازم را انجام دهید. در صورت مراجعه بدون هماهنگی قبلی امکان پاسخگویی و تحویل محصولات را نخواهیم داشت.


شماره تماس :

021-77227758

ساعات پاسخگویی به شما : 10 صبح الی 19 شب


شماره پیامک :

10001000111177


ایمیل پشتیبانی :

info@binalcostar.com

ارسال یک پیام