چگونه در بینالکو استار فروشنده یا تامین کننده باشم ؟

فروشندگی در بینالکو استار

این روزها فضای مجازی دیگر فقط برای تفریح استفاده نمی شود. با توجه به پیشرفت روزافزون کسب و کارهای اینترنتی و جا افتادن فروش اینترنتی در ایران , فضای مجازی یکی از بهترین پل های کسب درآمد و فروش محصولات برای شما می باشد. با توجه به هزینه های بالای ایجاد سایت های فروشگاهی و هزینه سنگین تبلیغات برای هر کسی به صرفه نمی باشد که یک سایت شخصی راه اندازی کند. بینالکو استار این مسیر را برای شما هموار کرده است تا محصولات تولیدی یا وارداتی خود را در سریع ترین زمان و بدون دغدغه به فروش برسانید. اگر شما هم دارای محصول برای فروش هستید می توانید با عقد قرار داد با فروشگاه محصول خود را بدون واسطه به فروش برسانید. شما می توانید محصولات موجود در فروشگاه را تامین نمایید یا با مشاوره با تیم فروش بینالکو استار محصولات جدیدی را به فروشگاه اضافه نمایید. همین حالا می توانید با توجه به شرایط زیر همکاری خود را با بینالکو استار شروع کنید.

قرارداد رسمی با تامین کنندهعکس برداری توسط دکاوباجیاد محصول و دسته جدیدانبارداری بینالکو استارارسال توسط بینالکو استارواریز از طریق بینالکو استار

برای فروش محصولات در بینالکو استار سه روش وجود دارد که در ادامه با آن بیشتر آشنا خواهیم شد.

روش اول :

شما می توانید محصولات خود را با نگهداری در انبار بینالکو استار به فروش برسانید. در این روش شما اگر تولید کننده یا واردکننده محصولات باشید می توانید با عقد قرارداد با فروشگاه محصولات خود را در انبار بینالکو استار نگهداری نمایید و هنگام فروش رفتن محصولات به شیوه سریع محصولات برای خریداران ارسال شود.

شرایط فروش :

 • نگهداری محصول در انبار فروشگاه
 • پرداخت هزینه انبارداری به صورت توافقی بین فروشگاه و تامین کننده (در صورت کم حجم بودن یا محدود بودن محصولات هزینه انبار داری دریافت نخواهد شد)
 • فروش محصول و ارسال کالا برای خریدار
 • تسویه حساب با تامین کننده

توجه : در این روش فروشنده یا تامین کننده می تواند از طریق ایمیل یا شماره پشتیبانی فروشگاه قیمت محصولات خود را به روز نگه دارد.

توجه : فروش محصولات در فروشگاه اینترنتی بینتالکو استار دارای پورسانت می باشد که هنگام ثبت قرارداد بسته به نوع محصول تعیین می شود.

روش دوم :

شما می توانید محصولات خود را بدون نیاز به انبارداری در فروشگاه بینالکو استار به فروش برسانید. در این روش می توانید محصولات خود را پس از فروش در سایت برای فروشگاه ارسال نمایید تا برای خریداران ارسال شود.

شرایط فروش :

 • بروز رسانی قیمت و موجودی کالا
 • فروش محصول و ارسال کالا به انبار بینالکو استار توسط تامین کننده
 • ارسال کالا برای خریدار توسط فروشگاه
 • تسویه حساب با تامین کننده

توجه : در روش غیر انبارداری فروشنده یا تامین کننده موظف می باشد از طریق ایمیل یا تماس با پشتیبانی قیمت محصولات را به روز نگه دارد یا به صورت روزانه یا هفتگی لیست قیمت محصولات خود را برای فروشگاه ارسال نماید (در این روش لیست پیش فرض موجودی محصولات برای تامین کننده ارسال خواهد شد) و در صورت ناموجود شدن محصول یا محصولات در اولین زمان فروشگاه را در اطلاع بگذارد.

توجه : فروش محصولات در فروشگاه اینترنتی بینتالکو استار دارای پورسانت می باشد که هنگام ثبت قرارداد بسته به نوع محصول تعیین می شود.

روش سوم :

شما می توانید محصولات خود را بدون ارسال به فروشگاه برای خریداران ارسال نمایید. در این روش شما می توانید پس از ثبت سفارش توسط خریدار از فروشگاه درخواست نمایید که بسته توسط شما بسته بندی و ارسال شود. این روش به صرفه ترین روش برای تامین کنندگان از نظر هزینه انبارداری و ارسال به فروشگاه می باشد.

شرایط فروش :

 • ثبت سفارش توسط خریدار
 • ارسال اطلاعات خریدار به تامین کننده
 • ارسال محصول توسط تامین کننده
 • تایید خریدار از کالای ارسالی
 • واریز وجه به تامین کننده

قوانین ارسال کالا توسط تامین کننده :

محصولات خریداری شده در سبد خرید خریدار تماما از یک تامین کننده باشد.

هزینه سفارش تا تایید خریدار از نظر سلامت فیزیکی و مطابقت کالای ارسالی با عکس محصول در سایت برای تامین کننده واریز نخواهد شد.

محصول ارسالی باید در بسته بندی استاندارد برای خریدار ارسال شود در غیر این صورت فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال سلامت بسته نخواهد داشت و فروشنده موظف به تعویض کالا بدون هیچ هزینه ای می باشد.

پس از ارسال کالا تامین کننده بارکد ارسال را نیز باید برای فروشگاه ارسال نماید.

توجه : در این روش فروشنده یا تامین کننده می تواند از طریق ایمیل یا شماره پشتیبانی فروشگاه قیمت محصولات خود را به روز نگه دارد.

توجه : فروش محصولات در فروشگاه اینترنتی بینتالکو استار دارای پورسانت می باشد که هنگام ثبت قرارداد بسته به نوع محصول تعیین می شود.

همکاری با ما

چند نکته مهم درباره همکاری با ما :

در صورت عدم موجودی کالا پس از فروش محصول یا محصولات تمامی ضرر و زیان از تامین کتتده دریافت می شود.

در صورت مغایرت کالا ارسالی کالا به تامین کننده بازگشت داده می شود و در صورت نداشتن موجودی ضرر و زیان خریدار و فروشگاه توسط تامین کننده پرداخت خواهد شد.

تمامی محصولات موجود در فروشگاه بینالکو استار دارای گارانتی اصالت کالا می باشد و در صورت ارسال کالای غیر اصلی تامین کننده جریمه و هزینه سفارش تا زمان ارسال کالای اصلی  به حساب فروشنده واریز نخواهد شد.

تمامی محصولات در فروشگاه اینترنتی بینالکو استار دارای گارانتی بهترین قیمت می باشد و در صورت قیمت گذاری های غیر منقول و غیر حرفه ای با تامین کننده به صورت یک طرفه قطع همکاری خواهد شد.

لطفا برای اطلاعات بیشتر و همکاری با ما از طریق صفحه تماس با ما , با ما در تماس باشید.