اخبار و اطلاعیه های فروشگاه بینالکو استار


تمامی اطلاعیه های فروشگاه بینالکو استار در این صفحه به اطلاع خریداران خواهد رسید.


اطلاعیه شماره 9 : تاریخ اطلاعیه 14 آبان 1398

پیشاپیش از درک و همکاری تمامی خریداران که با توجه به تعطیلی 15 روزه فروشگاه باز هم به بینالکو استار اعتماد کردند و سفارشات خود را در فروشگاه ثبت نمودن سپاسگذاریم.

خریدارن محترم توجه داشته باشند حجم سفارشات ثبت شده در این بازه 15 روزه غیر قابل پیشبینی بوده است ولی همکاران ما از دیروز 13 آبان سعی بر این دارند تمامی سفارشات را تا روز شنبه 18 آبان تحویل پست بدهند.

تمامی سفارشات از تاریخ 25 مهر تا 28 مهر دیروز تحویل پست شد و امروز نیز تمامی سفارشات 28 مهر تا 1 آبان تحویل پست خواهند شد و با توجه به تعطیلی فردا سعی بر این است فردا تعداد بیشتری سفارش بسته بندی شود و روز پنج شنبه سفارشات تا تاریخ 10 آبان تحویل پست شود تا هرچه سریع تر بسته ها به خریداران تحویل شود.


مهم : اطلاعیه شماره 8 : تاریخ اطلاعیه 25 مهر 1398

تمامی سفارشات فروشگاه تا ساعت 12 روز 25 مهر تحویل پست شده است.

پیشاپیش از درک بالا و همکاری خریدارانی که بعد از خرید این اطلاعیه را مطالعه می نمایند سپاسگذاریم.

به علت اینکه فروشگاه بینالکو استار در نظر دارد در شهر استانبول ترکیه افتتاح دفتر نماید فروشگاه به مدت 15 روز از 27 مهر تحویل بسته نخواهد داشت و تمامی سفارشاتی که از ساعت 12 روز 25 مهر ثبت شوند در روزهای 13 تا 16 آبان به ترتیب ثبت شده تحویل پست خواهند شد.

خریداران توجه داشته باشند به علت اینکه زمان ارسال سفارشات در قسمت تماس با ما و اطلاعیه ها به خریدار اطلاع داده شده است و تسویه حساب فروشگاه با فروشندگان و تامین کنندگان به صورتی کامپیوتری و هفتگی انجام می شود به هیچ عنوان امکان لغو سفارش توسط خریدار میسر نمی باشد.

به علت اینکه ممکن است تعدادی از خریداران بعد از خرید این اطلاعیه را مطالعه نمایند برای اینکه از این خریداران دلجویی شود بعد از افتتاح دفتر استانبول فروشگاه یک کد تخفیف ویژه خرید از سایت های ترکی برای این خریداران در نظر خواهد گرفت. توجه داشته باشید مبلغ کد تخفیف بستگی به هزینه سفارش خریداران دارد.

در صورتی که خریداری بعد از خرید این اطلاعیه را مطالعه نمود و در خواست استفاده از کد تخفیف را داشته باشد فقط کافیست در صفحه تماس با ما در قسمت ارسال پیام موضوع پشتیبانی خرید از سایت های ترکیه را انتخاب نماید و شماره سفارش خود را ارسال نماید تا بسته به هزینه پرداختی یک کد تخفیف از فروشگاه دریافت نماید.


اطلاعیه شماره 7 : تاریخ اطلاعیه 25 مهر 1398

فروشگاه بینالکو استار در نظر دارد بعد از تاسیس دفتر فروشگاه در شهر استانبول به مدت 15 روز به عنوان هدیه به 100 نفر اولی که سفارش از سایت های ترک ثبت نمایند به همراه سفارش یک هدیه به خریداران اهدا نماید پس از طریق همین صفحه منتظر اعلام شروع به کار دفتر استانبول فروشگاه باشید.


اطلاعیه شماره 6 : تاریخ اطلاعیه 17 مهر 1398

تمامی سفارشات تا ساعت 13 روز 17 مهر تحویل پست شده است.

فروشگاه در روز پنج شنبه 18 مهر تعطیل می باشد و سفارشات از بعد ساعت 13 روز 17 مهر تا ساعت 24 جمعه 19 مهر روز شنبه 20 مهر تحویل پست خواهد شد.

خریداران توجه داشته باشید در صورتی که به شماره رهگیری پستی احتیاج دارید باید از ساعت 15 به بعد روز شنبه 20 مهر تماس بگیرید.


اطلاعیه شماره 5 : تاریخ اطلاعیه 6 مهر 1398

تمامی سفارشات تا ساعت 12 روز 6 مهر تحویل پست شده است.

توجه داشته باشید در مورد سفارشات لغو شده در صفحه تماس با ما توضیح داده شده است.


اطلاعیه شماره 4: تاریخ اطلاعیه 6 مهر 1398

بخش پشتیبانی تلفنی فروشگاه تا روز سه شنبه 9 مهر تعطیل می باشد و خریداران می توانند سوالات خود را از طریق فرم تماس داخل صفحه تماس با ما مطرح نمایند.


اطلاعیه شماره 3 : تاریخ اطلاعیه 29 شهریور 1398

تمامی بسته های فروشگاه از 28 تا 30 شهریور ساعت 9 صبح به جز چند بسته که متاسفانه دارای تامیین کننده بودند و توسط آنها ارسال نشده بود تحویل پست شد. چند بسته باقی مانده نیز به همراه بسته های فردا تحویل پست خواهند شد.

به علت اینکه اکثر کرمندان شرکت در روزهای آخر شهریور در مرخصی می باشند متاسفانه امروز امکان پاسخگویی به تلفن های شرکت امکان پذیر نمی باشد و روز دوشنبه 1 مهر در خدمت خریداران محترم خواهیم بود.


اطلاعیه شماره 2 : تاریخ اطلاعیه 26 شهریور 1398

فروشگاه در روز یک شنبه 31 شهریور 1398 به علت برگذاری دربی 90 استقلال - پرسپولیس تا ساعت 14:30 پاسخگو خریداران می باشد.


اطلاعیه شماره 1 : تاریخ اطلاعیه 26 شهریور 1398

فروشگاه در روز پنج شنبه 28 شهریور 1398 تعطیل می باشد.