اخبار و اطلاعیه های فروشگاه بینالکو استار


تمامی اطلاعیه های فروشگاه بینالکو استار در این صفحه به اطلاع خریداران خواهد رسید.


اطلاعیه شماره 36 (اطلاعیه مهم) : تاریخ اطلاعیه 24 اسفند 1398

خریداران بینالکو استار می توانند از طریق سایت مارمارا استار (دفتر استانبول بینالکو استار) سفارشات خارجی خود را ثبت نمایند و با ارائه کوپن BSMS1399 به دپارتمان تجاری ترکیه از 10 درصد تخفیف نوروزی استفاده نمایند.

خرید از برندها و سایت های ترکیه

خرید از برندها و سایت های جهانی


اطلاعیه شماره 35 (اطلاعیه مهم) : تاریخ اطلاعیه 24 اسفند 1398

سفارشات پیک موتوری در تهران فعال می باشد و خریداران تهرانی با انتخاب اسنپ باکس در مراحل تکمیل سفارش می توانند سفارشات خود را حداکثر تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش دریافت نمایند.


اطلاعیه شماره 34 (اطلاعیه مهم) : تاریخ اطلاعیه 24 اسفند 1398

آخرین ارسال فروشگاه در سال 98 فردا 25 اسفند تا ساعت 11 صبح می باشد و سفارشاتی که پس از ساعت 11 ثبت شوند به انتخاب خریداران در تاریخ های 6 فروردین و 15 فروردین که در سبد خرید موجود می باشد انجام می شود.


اطلاعیه شماره 33 (اطلاعیه مهم) : تاریخ اطلاعیه 20 اسفند 1398

با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور از امروز تا اطلاع بعدی پشتیبانی فروشگاه از طریق فرم تماس به صورت دورکاری قابل انجام می باشد و پشتیبانی تلفنی فروشگاه غیرفعال می باشد.


اطلاعیه شماره 32 (اطلاعیه مهم) : تاریخ اطلاعیه 1 اسفند 1398

با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور از امروز تا اطلاع بعدی به هیچ عنوان مرجوعی و یا تعویض کالا نخواهیم داشت لطفا در خرید خود دقت لازم را داشته باشید.


اطلاعیه شماره 31 : تاریخ اطلاعیه 1 اسفند 1398

کلیه سفارشات نا معلوم به جزء سفارش با مرجع 363906655 ماه بهمن 98 در فروشگاه رسیدگی شد و ارسال شد.

سفارش با شماره مرجع 363906655 در انتظار واریز هزینه ارسال می باشد.


اطلاعیه شماره 30 : تاریخ اطلاعیه 21 بهمن 1398

فروشگاه در روز 22 بهمن ارسال با اسنپ در فقط سفارشاتی که در روز 22 بهمن ثبت شوند رایگان می باشد.


اطلاعیه شماره 29 : تاریخ اطلاعیه 1 بهمن 1398

کلیه سفارشات نا معلوم ماه دی 98 در فروشگاه رسیدگی شد و ارسال شد.


اطلاعیه شماره 28 : تاریخ اطلاعیه 29 دی 1398

پشتیبانی تلفنی فروشگاه به حالت عادی باز گردید.


اطلاعیه شماره 27 : تاریخ اطلاعیه 24 دی 1398

تا هفته دیگر پشتیبانی تلفنی فروشگاه به حالت عادی باز می گردد.


اطلاعیه شماره 26 : تاریخ اطلاعیه 17 دی 1398

سفارشات با کد مرجع 394562554 تا 394562714 توسط تامین کننده تامین شد و تحویل پست شد.


اطلاعیه شماره 25 : تاریخ اطلاعیه 16 دی 1398

هزینه تمامی سفارشات لغو شده فروشگاه قبل از 15 دی به حساب خریداران بازگشت داده شد.


اطلاعیه شماره 24 : تاریخ اطلاعیه 15 دی 1398

تمامی سفارشات فروشگاه قبل از تاریخ 15 دی تحویل پست شد.


اطلاعیه شماره 23 (اطلاعیه مهم) : تاریخ اطلاعیه 30 آذر 1398

پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما ممنونیم

تمامی سفارشات تا روز 30 آذر ماه ساعت 1 ظهر تحویل پست شده است و فروشگاه از تاریخ 1 دی لغایت 20 دی ارسالی نخواهد داشت , به دلیل افتتاح دفتر استانبول در چند ماه گذشته که در اطلاعیه های قبلی سایت موجود می باشد و خرید های خارجی در بینالکو استار به مناسبت سال نو میلادی تعداد بالایی داشته اند به همین دلیل تمامی تیم بینالکو استار از دفتر تهران به دفتر استانبول برای تهیه و ارسال بسته به تهران ملحق شده اند و به این خاطر بینالکو استار در این بازه 15 تا 20 روزه ارسال بسته ای نخواهد داشت . اگر عجله ای برای ارسال سفارش نخواهید داشت می توانید سفارشات خود را ثبت کرده تا پس از فعال شدن فروشگاه در تهران بین 18 تا 20 دی ماه سفارشات شما ارسال شود, ارسال سفارشات از 20 دی تا 22 دی به ترتیب ثبت سفارش انجام می شود. در روزهای اعلام شده فروشگاه پشتیبانی تلفنی نخواهد داشت و پس ار فعال شدن مجدد فروشگاه از طریق تلفن در خدمت هم میهنان عزیز خواهیم بود.

در صورت ثبت سفارش و عدم اطلاع از آن فروشگاه مانند قبل هدایای ویژه ای برای همراهان همیشگی خود در نظر دارد:

عزیزانی که پس از ثبت سفارش متوجه تعطیلی فروشگاه می شوند اگر بین 1 تا 3 سفارش از قبل در پنل داشته باشند می توانند خرید های خارجی خود را ثبت کنند, مبلغ سفارش و هزینه باربری به تهران را پرداخت کنند و هزینه ارسال از تهران به شهر مورد نظر خود را رایگان دریافت کنند و همچنین دوستانی که بیش از شش سفارش در پنل داشته باشند می توانند محصول خود را انتخاب کرده و فقط هزینه کالا را پرداخت نمایند و هزینه باربری از استانبول تا درب منزل را رایگان تجربه کنند.

در صورتی که خریداری بعد از خرید این اطلاعیه را مطالعه نمود و در خواست استفاده از کد تخفیف را داشته باشد فقط کافیست در صفحه تماس با ما در قسمت ارسال پیام موضوع پشتیبانی خرید از سایت های ترکیه را انتخاب نماید و شماره سفارش خود را ارسال نماید تا بسته به هزینه پرداختی یک کد تخفیف از فروشگاه دریافت نماید.

از همیاری و همکاری شما در این چندروز صمیمانه ممنونیم

بینالکو استار


اطلاعیه شماره 22 : تاریخ اطلاعیه 27 آذر 1398

تلفن های فروشگاه فردا در روز پنج شنبه پاسخگو نمی باشند لطفا در صورت نیاز به پشتیبانی از فرم تماس استفاده نمایید.


اطلاعیه شماره 21 : تاریخ اطلاعیه 24 آذر 1398

با توجه به افزایش چشم گیر قیمت محصولات توسط شرکت های تامین کالا بینالکو استار محصولاتی که از قبل در انبار خود داشته است را افزایش قیمت نداده است و فقط محصولات جدید با نرخ های جدید بر روی سایت قرار خواهد گرفت.


اطلاعیه شماره 20 : تاریخ اطلاعیه 21 آذر 1398

بینالکو استار دفتر استانبول : شرح کار مارمارا استار : شما می توانید از تمامی سایت های ترکیه و دیگر کشورهای جهان خرید خود را انجام دهید و در سراسر ایران تحویل بگیرید , به غیر از فروش محصولات مارمارا استار خدمات دیگری مانند خرید لایسنس ها و محصولات مجازی که در ایران قابل خرید نمی باشند را دارا می باشد. مارمارا استار دارای خدمات اقامتی و خرید و فروش ملک در ترکیه نیز انجام می دهد که تمامی این امور با قرارداد های رسمی با شرکت های معتبر ایرانی و ترکیه ای انجام خواهد شد.


اطلاعیه شماره 19 : تاریخ اطلاعیه 21 آذر 1398

بینالکو استار دفتر استانبول : سایت مارمارا استار سایت رسمی بینالکو استار در استانبول افتتاح شده است و به زودی آماده سرویس دهی به تمامی ایرانیان عزیز در سراسر ایران می باشد.


اطلاعیه شماره 18 : تاریخ اطلاعیه 18 آذر 1398

با توجه به ثبت سفارشات خریداران سایت و افزایش قیمت ها که در اطلاعیه قبل مشخص می باشد بینالکو استار با پرداخت افزایش قیمت محصولات برای احترام به خریداران خود امروز محصولات را از تامین کنندگان تحویل گرفته است و در روز شنبه تمامی سفارشات معوقه ارسال خواهد شد.


اطلاعیه شماره 17 : تاریخ اطلاعیه 14 آذر 1398

به دلیل افزایش قیمت 50 درصدی محصولات برخی سفارشات توسط تامین کنندگان ارسال نشده است که ما در حال تلاش برای ارسال سفارشات هستیم.


اطلاعیه شماره 16 : تاریخ اطلاعیه 12 آذر 1398

بینالکو استار دفتر استانبول : سایت رسمی بینالکو استار با نام مارمارا استار در حال تهیه برای سرویس دهی به هموطنان ایرانی می باشد و به زود خبرهای جدیدی برای شما خواهیم داشت.


اطلاعیه شماره 15 : تاریخ اطلاعیه 9 آذر 1398

با اتصال اینترنت در برخی شهرها فروشگاه در حالت عادی قرار دارد و تمامی سفارشات به صورت روزانه ارسال خواهند شد. تمامی سفارشات در روزهای گذشته تحویل پست شده است.


اطلاعیه شماره 14 : تاریخ اطلاعیه 5 آذر 1398

بینالکو استار دفتر استانبول : شما نیز می توانید در اوایل ماه آینده از سایت رسمی بینالکو استار در ترکیه از تمامی سایت های ترکیه و دیگر کشورها خرید خود را انجام دهید و در سراسر ایران تحویل بگیرید.


اطلاعیه شماره 13 : تاریخ اطلاعیه 4 آذر 1398

بینالکو استار دفتر استانبول : با توجه به عدم اتصال اینترنت در ایران فروشگاه در تهران تعطیل می باشد و خط های فروشگاه پاسخگو نمی باشند.


اطلاعیه شماره 12 : تاریخ اطلاعیه 3 آذر 1398

بینالکو استار دفتر استانبول : بینالکو استار همانطور که در اطلاعیه های قبلی اطلاع داده بود به زودی خرید از تمامی سایت های جهان را برای خریداران خود فعال خواهد کرد.


اطلاعیه شماره 12 : تاریخ اطلاعیه 1 آذر 1398

بینالکو استار دفتر استانبول : با توجه به عدم اتصال به اینترنت در ایران سفارشاتی که از قبل در پنل مانده است پس از اتصال اینترنت و باز شدن دفتر تهران ارسال خواهد شد.


اطلاعیه شماره 11 : تاریخ اطلاعیه 28 آبان 1398

با توجه به سعود 20 تا 30 درصدی قیمت محصولات توسط شرکت های تامین کننده بینالکو استار کالاهایی که از قبل در انبار موجود داشته است را افزایش قیمت نخواهد داد و خریداران می توانند با قیمت قبلی خرید خود را انجام دهند.


اطلاعیه شماره 10 : تاریخ اطلاعیه 25 آبان 1398

بیش از 1000 کالا در شاخه زیورآلات و بدلیجات اضافه شده است و خریداران می توانند با تنوع بالاتری خرید خود را انجام دهند.


اطلاعیه شماره 10 : تاریخ اطلاعیه 18 آبان 1398

تمامی سفارشات معوقه فروشگاه به صورت کامل امروز تحویل پست شد و از فردا روند ارسال سفارشات مانند قبل خواهد بود.


اطلاعیه شماره 9 : تاریخ اطلاعیه 14 آبان 1398

پیشاپیش از درک و همکاری تمامی خریداران که با توجه به تعطیلی 15 روزه فروشگاه باز هم به بینالکو استار اعتماد کردند و سفارشات خود را در فروشگاه ثبت نمودن سپاسگذاریم.

خریدارن محترم توجه داشته باشند حجم سفارشات ثبت شده در این بازه 15 روزه غیر قابل پیشبینی بوده است ولی همکاران ما از دیروز 13 آبان سعی بر این دارند تمامی سفارشات را تا روز شنبه 18 آبان تحویل پست بدهند.

تمامی سفارشات از تاریخ 25 مهر تا 28 مهر دیروز تحویل پست شد و امروز نیز تمامی سفارشات 28 مهر تا 1 آبان تحویل پست خواهند شد و با توجه به تعطیلی فردا سعی بر این است فردا تعداد بیشتری سفارش بسته بندی شود و روز پنج شنبه سفارشات تا تاریخ 10 آبان تحویل پست شود تا هرچه سریع تر بسته ها به خریداران تحویل شود.


مهم : اطلاعیه شماره 8 : تاریخ اطلاعیه 25 مهر 1398

تمامی سفارشات فروشگاه تا ساعت 12 روز 25 مهر تحویل پست شده است.

پیشاپیش از درک بالا و همکاری خریدارانی که بعد از خرید این اطلاعیه را مطالعه می نمایند سپاسگذاریم.

به علت اینکه فروشگاه بینالکو استار در نظر دارد در شهر استانبول ترکیه افتتاح دفتر نماید فروشگاه به مدت 15 روز از 27 مهر تحویل بسته نخواهد داشت و تمامی سفارشاتی که از ساعت 12 روز 25 مهر ثبت شوند در روزهای 13 تا 16 آبان به ترتیب ثبت شده تحویل پست خواهند شد.

خریداران توجه داشته باشند به علت اینکه زمان ارسال سفارشات در قسمت تماس با ما و اطلاعیه ها به خریدار اطلاع داده شده است و تسویه حساب فروشگاه با فروشندگان و تامین کنندگان به صورتی کامپیوتری و هفتگی انجام می شود به هیچ عنوان امکان لغو سفارش توسط خریدار میسر نمی باشد.

به علت اینکه ممکن است تعدادی از خریداران بعد از خرید این اطلاعیه را مطالعه نمایند برای اینکه از این خریداران دلجویی شود بعد از افتتاح دفتر استانبول فروشگاه یک کد تخفیف ویژه خرید از سایت های ترکی برای این خریداران در نظر خواهد گرفت. توجه داشته باشید مبلغ کد تخفیف بستگی به هزینه سفارش خریداران دارد.

در صورتی که خریداری بعد از خرید این اطلاعیه را مطالعه نمود و در خواست استفاده از کد تخفیف را داشته باشد فقط کافیست در صفحه تماس با ما در قسمت ارسال پیام موضوع پشتیبانی خرید از سایت های ترکیه را انتخاب نماید و شماره سفارش خود را ارسال نماید تا بسته به هزینه پرداختی یک کد تخفیف از فروشگاه دریافت نماید.


اطلاعیه شماره 7 : تاریخ اطلاعیه 25 مهر 1398

فروشگاه بینالکو استار در نظر دارد بعد از تاسیس دفتر فروشگاه در شهر استانبول به مدت 15 روز به عنوان هدیه به 100 نفر اولی که سفارش از سایت های ترک ثبت نمایند به همراه سفارش یک هدیه به خریداران اهدا نماید پس از طریق همین صفحه منتظر اعلام شروع به کار دفتر استانبول فروشگاه باشید.


اطلاعیه شماره 6 : تاریخ اطلاعیه 17 مهر 1398

تمامی سفارشات تا ساعت 13 روز 17 مهر تحویل پست شده است.

فروشگاه در روز پنج شنبه 18 مهر تعطیل می باشد و سفارشات از بعد ساعت 13 روز 17 مهر تا ساعت 24 جمعه 19 مهر روز شنبه 20 مهر تحویل پست خواهد شد.

خریداران توجه داشته باشید در صورتی که به شماره رهگیری پستی احتیاج دارید باید از ساعت 15 به بعد روز شنبه 20 مهر تماس بگیرید.


اطلاعیه شماره 5 : تاریخ اطلاعیه 6 مهر 1398

تمامی سفارشات تا ساعت 12 روز 6 مهر تحویل پست شده است.

توجه داشته باشید در مورد سفارشات لغو شده در صفحه تماس با ما توضیح داده شده است.


اطلاعیه شماره 4: تاریخ اطلاعیه 6 مهر 1398

بخش پشتیبانی تلفنی فروشگاه تا روز سه شنبه 9 مهر تعطیل می باشد و خریداران می توانند سوالات خود را از طریق فرم تماس داخل صفحه تماس با ما مطرح نمایند.


اطلاعیه شماره 3 : تاریخ اطلاعیه 29 شهریور 1398

تمامی بسته های فروشگاه از 28 تا 30 شهریور ساعت 9 صبح به جز چند بسته که متاسفانه دارای تامیین کننده بودند و توسط آنها ارسال نشده بود تحویل پست شد. چند بسته باقی مانده نیز به همراه بسته های فردا تحویل پست خواهند شد.

به علت اینکه اکثر کرمندان شرکت در روزهای آخر شهریور در مرخصی می باشند متاسفانه امروز امکان پاسخگویی به تلفن های شرکت امکان پذیر نمی باشد و روز دوشنبه 1 مهر در خدمت خریداران محترم خواهیم بود.


اطلاعیه شماره 2 : تاریخ اطلاعیه 26 شهریور 1398

فروشگاه در روز یک شنبه 31 شهریور 1398 به علت برگذاری دربی 90 استقلال - پرسپولیس تا ساعت 14:30 پاسخگو خریداران می باشد.


اطلاعیه شماره 1 : تاریخ اطلاعیه 26 شهریور 1398

فروشگاه در روز پنج شنبه 28 شهریور 1398 تعطیل می باشد.