قوانین خرید کالای خارجی

ثبت سفارش به منزله قبول کردن و خواندن تمامی قوانین خرید کالای خارجی در بینالکو ستار می باشد.

پس از ثبت سفارش کالای خارجی در سایت بینالکو استار همکاران ما در کشور ترکیه سفارش را در سایت های مبداء به ثبت می رسانند به همین علت و همچنین به دلیل ارزی بودن سفارشات امکان انصراف نخواهید داشت لطفا در صورت اطمینان کامل سفارش خود را ثبت نمایید.

با توجه به ارزی بودن قیمت محصولات امکان کنسل شدن سفارش پس از ثبت در صورت بالا رفتن نرخ ارز به صورت ناگهانی وجود خواهد داشت در این موارد یا خریدار می تواند ما به التفاوت قیمت کالا را پرداخت کند و یا سفارش خود را کنسل نماید و هزینه پرداختی خود را طی 72 ساعت کاری دریافت نماید.

به دلیل پروسه های کاری زمان بر خرید از سایت های خارجی و ارسال به ایران زمان گارانتی بازگشت محصول در سایت مبدا تمام خواهد شد و امکان بازگشت و یا تغییر سفارشات وجود نخواهد داشت به همین دلیل به سایز ها و رنگ های انتخابی دقت کامل را داشته باشید.

برای پیگیری سفارشات خود می تواند از فرم تماس با ما و شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید و با ارائه شماره سفارش از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

هزینه های موجود در سایت محاسبه کامل هزینه های ارسال و محصول یا محصولات می باشد و تا محل تحویل خریدار محاسبه شده است و فقط در صورت تغییر نرخ ارز بیش از 2 درصد از خریدار امکان دریافت مبلغ اضافی می باشد که در صورت عدم تمایل خریدار می تواند درخواست انصراف از خرید را بدهد.

تمامی محصولات از سایت های ترکیه نام برده در قسمت مشخصات خریداری می شود و در صورت نیاز خریدار فاکتور خرید در سایت نام برده ارائه خواهد شد.