قوانین خرید کالا در بینالکو استار

تمامی کاربران و خریداران بینالکو استار قبل از استفاده از سایت و خرید محصولات باید تمامی قوانین و شرایط خرید بینالکو استار را مطالعه کنند . در صورت بی اطلاعی از این قوانین تمامی حق و حقوق با فروشگاه می باشد .

قوانین کلی فروشگاه

1 – استفاده از مشخصات واقعی و حقیقی – در صورت مغایرت مشخصات کاربری یا مشخصات خریدار هیچ گونه مسئولیتی با فروشگاه نمی باشد .

2 – صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد قوانین و شرایط فروشگاه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نمی باشد .

3 – هر شخص حقیقی مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری در فروشگاه اینترنتی بینالکو استار می باشد و در صورت استفاده از چندین حساب کاربری برای دریافت آفرهای بیشتر تمامی عواقب به عهده مشتری می باشد .

4 – برای حفظ حریم شخصی تمامی معاملات از طریق پنل کاربری انجام می شود و خریداران قبل از خرید حتما باید در سایت ثبت نام نمایند .

5 – در صورت خرید محصول از سایت و اتمام موجودی از طرف تامین کننده خریدار می تواند محصول دیگری انتخاب کند و یا برای دریافت هزینه های پرداختی از طریق صفحه تماس با ما اقدام نماید .

6 – با توجه به درج زمان میانگین برای تحویل کالا در سبد خرید کاربر حق اعتراض برای زودتر رسیدن کالا را نخواهد داشت . لطفا در هنگام ثبت سفارش به گزینه های ارسال و زمان تحویل توجه داشته باشید .

7 – در صورت برگشت خوردن سفارش به هر دلیلی به فروشگاه تا زمان واریز مجدد هزینه ارسال بسته به صورت امانت در فروشگاه خواهد ماند و در صورت عدم پیگیری تا 60 روز بسته خریدار باز خواهد شد و تمامی هزینه های واریزی به خیریه اهدا خواهد شد و هیچ گونه جای اعتراض و درخواست مبلغ جایز نمی باشد .

8 – قوانین اصالت کالا به معنی مقارن بودن عکس و محصول ارسالی برای خریدار می باشد و به این معنی نیست که شما یک کالای فیک با قیمت پایین را خریداری نمایید و فروشگاه ملزم به ارسال کالای اصل با قیمت بالا باشد .

9 – خریدار پس از ثبت سفارش و ارسال از طریق تامیین کننده امکان لغو درخواست را نخواهد داشت و تنها در صورت ارسال نشدن کالا می تواند محصول یا محصولات خود را تغییر دهد .

10 – خریدار پس از ثبت سفارش جای هیچگونه اعتراض به قوانین فروشگاه اینترنتی بینالکو استار  را نمی توان داشت زیرا ساخت حساب کاربری و ثبت سفارش به منزله تایید و قبول کردن تمامی قوانین و شرایط بینالکو استار می باشد و عدم بی اطلاعی از قوانین سایت به عهده مشتری می باشد .

قوانین مغایرت کالا

در صورت مغایرت کالای ارسالی با عکس محصول در سایت می توانید پس از دریافت بسته به مدت 7 روز کالا را به آدرس روی بسته ارسال نمایید و در صورت عدم رسیدن کالا در 7 روز دیگر شامل این گارانتی نخواهد بود و خریدار موظف به نگه داشتن بسته می باشد .

قوانین مغایرت کالا :

  • تفاوت مشخصات کلیدی در محصول
  • تفاوت سایز و رنگ محصول بدون هماهنگی
  • تفاوت برند و کالای غیره

قوانین مغایرت کالا شامل جزییات بسیار کوچک نخواهد شد . امکان تغییرات برای بروزرسانی محصولات همیشه امکان پذیر می باشد و امکان درج تمامی این جزییات در سایت نمی باشد . به عنوان مثال جایجایی لوگوی بر روی گوشی توسط شرکت سازنده یا تغییر در مشخصات ظاهری به عنوان بروزرسانی کالا جزو قوانین مقایرت کالا نمی باشد .

قوانین کالاهای دیجیتالی و الکترونیکی

تمامی لوازم الکترونیکی و دیجیتالی که دارای کارانتی می باشند در صورت نیاز به پشتیبانی و اعمال هرگونه گارانتی , خریدار موظف می باشد با مشخصات بر روی کارت یا برچسب مندرج بر روی بسته محصول که کارت گارانتی رسمی محصول به حساب می آیند ارتباط بر قرار کند و فروشگاه بینالکو استار پس از باز شدن وکیوم یا خراشیده شدن هولوگرام هیچ مسئولیتی در اقبال محصول یا محصولات ندارد .

محصولات دیجیتالی شامل هیچکدام از گارانتی های بازگشت نمی باشند و فقط در صورت باز نشدن بسته از حالت وکیوم و خدشه دار نشدن هولوگرام می توان کالای ارسالی را بازگشت داد . پس از باز شدن بسته و خارج کردن کالا از وکیوم شرکتی کالا به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی قابلیت بازگشت ندارند .

کالاهای دیجیتالی قبل از بسته بندی و یا تست سلامت توسط شرکت های گارانتی به صورت کامل تست شده اند و امکان مشکل دار بودن محصولات صفر می باشد و در صورت هرگونه مشکلات غیر قابل پیش بینی فقط از طریق گارانتی های مذکور قابل پیگیری می باشند.

قوانین خرید بازی در بینالکواستار

تمامی بازی های کامپیوتر و ایکس باکس در فروشگاه توسط یک شرکت پخش بازی های کامپیوتری ارسال می شوند و طبق قرارداد این شرکت و بینالکو استار چون بازی از امکان کپی برخوردار می باشد هیچ کدام از بازی ها درای گارانتی بازگشت کالا نمی باشند.

بینالکواستار به علت اینکه از خریدران بازی فروشگاه حقی پایمال نشود در صورتی که خریداری اطلاع دهد بازی دارای مشکل می باشد آن بازی توسط بینالکواستار تست خواهد شد در صورت خرابی بازی از فروشگاه حذف شده و یک کوپن تخفیف به قیمت سی دی یا دی وی دی مصرفی به خریدار برای خریدهای بعدی اختصاص داده خواهد شد.

قوانین کالاهای دارای تاریخ مصرف

کالاهای دارای تاریخ مصرف مانند لوازم آرایشی , بهداشتی و محصولات سوپر مارکتی تماما پس از تایید زمان کافی برای مصرف ارسال خواهند شد و هیچ محصولی که تاریخ مصرف آن به اتمام رسیده است برای خریداران ارسال نخواهد شد. در صورت هرگونه ارسال کالای بدون تاریخ مصرف فروشگاه هزینه محصول (به غیر از هزینه ارسال که متعلق به شرکت پست یا باربری های دیگر می باشد) را به حساب خریدار واریز خواهد کرد.

قوانین خرید کالای خارجی

پس از ثبت سفارش کالای خارجی در سایت بینالکو استار همکاران ما در کشور ترکیه سفارش را در سایت های مبداء به ثبت می رسانند به همین علت و همچنین به دلیل ارزی بودن سفارشات امکان انصراف نخواهید داشت لطفا در صورت اطمینان کامل سفارش خود را ثبت نمایید.

با توجه به ارزی بودن قیمت محصولات امکان کنسل شدن سفارش پس از ثبت در صورت بالا رفتن نرخ ارز به صورت ناگهانی وجود خواهد داشت در این موارد یا خریدار می تواند ما به التفاوت قیمت کالا را پرداخت کند و یا سفارش خود را کنسل نماید و هزینه پرداختی خود را طی 72 ساعت کاری دریافت نماید.

به دلیل پروسه های کاری زمان بر خرید از سایت های خارجی و ارسال به ایران زمان گارانتی بازگشت محصول در سایت مبدا تمام خواهد شد و امکان بازگشت و یا تغییر سفارشات وجود نخواهد داشت به همین دلیل به سایز ها و رنگ های انتخابی دقت کامل را داشته باشید.

هزینه های موجود در سایت محاسبه کامل هزینه کالا می باشد (هزینه کالا + هزینه ارسال سایت مبداء برای همکاران ما در ترکیه + هزینه باربری کالا از ترکیه به ایران + کارمزد سایت) و فقط در صورت تغییر نرخ ارز بیش از 2 درصد از خریدار امکان دریافت مبلغ اضافی می باشد.