7 روز ضمانت بازگشت کالا در فروشگاه اینترنتی بینالکو استار

تمامی کاربران و خریداران بینالکو استار قبل از استفاده از سایت و خرید محصولات باید تمامی قوانین و شرایط خرید بینالکو استار را مطالعه کنند . در صورت بی اطلاعی از این قوانین تمامی حق و حقوق با فروشگاه می باشد .

فروشگاه اینترنتی بینالکو استار برای اطمینان بیشتر خریداران برای محصولات موجود در فروشگاه 7 روز ضمانت بازگشت کالا در نظر گرفته است .

شما می توانید پس از دریافت بسته با توجه به قوانین فروشگاه تا 7 روز محصول ارسالی را به فروشگاه بازگشت دهید . در صورت تمایل برای بازگشت کالا پس از مطالعه کامل صفحه قوانین خرید کالا در بینالکو استار می توانید برای بازگشت کالا با هماهنگی پشتیبانی فروشگاه اقدام نمایید .

7 روز ضمانت بازگشت کالا را می توانید در صورت هرگونه ایراد و اشکال در کالای ارسالی استفاده نمایید .

قوانین 7 روز ضمانت بازگشت کالا

پس از دریافت بسته ارسالی از طرف فروشگاه در صورت هرگونه مشکل و تمایل به بازگشت کالا همان روز با پشتیبانی فروشگاه تماس گرفته و مشکل را شرح دهید . (بسته از طریق بارکد ارسالی قابل پیگیری می باشد و روز و ساعت دقیق تحویل کالا به خریداران مشخص می باشد.)

پس از هماهنگی با پشتیبان فروشگاه طی 24 ساعت می بایست بسته به آدرس فروشگاه ارسال شود و بارکد ارسال به فروشگاه از طریق تلفن تماس یا فرم تماس تحویل داده شود .

تمامی محصولات پس از تست کاملا از لحاظ فیزیکی برای کاربران ارسال می شود. در صورت بازگشت کالا پس از بررسی کامل توسط کارشناسان فروشگاه در صورت هرگونه خط و خش , استفاده از محصول , شکستگی و تو رفتگی محصول شامل گارانتی بازگشت کالا نخواهد شد و کالا مجددا برای خریدار برگشت داده خواهد شد.

پس از گذشت 7 روز اگر بسته ارسالی به هر دلیلی به فروشگاه نرسیده باشد فروشگاه در روز های دیگر از دریافت بسته خود داری خواهد کرد .

در صفحه تمامی محصولات مشخصات کاملا فیزیکی و مصرفی کالا به صورت کامل شرح داده شده است و فقط در صورت نقض در مشخصات وارد شده در صفحه محصول امکان بازگشت کالا وجود دارد.

تمامی محصولات طبق قیمت گذاری های موجود در فروشگاه قابل گارانتی می باشند و کاربر زمان خرید باید به نوع کالا و قیمت محصول دقت نماید و پس از تحویل سفارش با محصولات قیمت پایین و کپی شده درخواست کالاهای اصلی با قیمت های بالا را نداشته باشد.

درصورت هرگونه سوال و ابهام در مورد محصولات کاربر موظف می باشد قبل از خرید از طریق راه های ارتباطی ابهامات خود را برطرف نماید و پس از خرید و پس از دریافت کالا هرگونه سوال و عدم کیفیت در مورد محصول شامل 7 روز گارانتی بازگشت کالا نخواهد شد.

هزینه جا به جایی بسته با فروشگاه نمی باشد و اگر تامین کننده کالا محصولات خود را برای بازگشت گارانتی نکرده باشد هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد و بینالکو استار فقط مسئولیت تغییر و جابجایی محصولات را بر عهده خواهد داشت .