7 روز ضمانت بازگشت کالا در فروشگاه اینترنتی بینالکو استار

فروشگاه اینترنتی بینالکو استار برای اطمینان بیشتر خریداران برای محصولات موجود در فروشگاه 7 روز ضمانت بازگشت کالا در نظر گرفته است .

شما می توانید پس از دریافت بسته با توجه به قوانین فروشگاه تا 7 روز محصول ارسالی را به فروشگاه بازگشت دهید . در صورت تمایل برای بازگشت کالا پس از مطالعه کامل صفحه قوانین خرید کالا در بینالکو استار می توانید برای بازگشت کالا با هماهنگی پشتیبانی فروشگاه اقدام نمایید .

7 روز ضمانت بازگشت کالا را می توانید در صورت هرگونه ایراد و اشکال در کالای ارسالی استفاده نمایید .

قوانین 7 روز ضمانت بازگشت کالا

پس از دریافت بسته ارسالی از طرف فروشگاه در صورت هرگونه مشکل و تمایل به بازگشت کالا همان روز با پشتیبانی فروشگاه تماس گرفته و مشکل را شرح دهید . (بسته از طریق بارکد ارسالی قابل پیگیری می باشد و روز و ساعت دقیق تحویل کالا به خریداران مشخص می باشد.)

پس از هماهنگی با پشتیبان فروشگاه طی 24 ساعت می بایست بسته به آدرس فروشگاه ارسال شود و بارکد ارسال به فروشگاه از طریق تلفن تماس یا فرم تماس تحویل داده شود .

پس از گذشت 7 روز اگر بسته ارسالی به هر دلیلی به فروشگاه نرسیده باشد فروشگاه در روز های دیگر از دریافت بسته خود داری خواهد کرد .

هزینه جا به جایی بسته با فروشگاه نمی باشد و اگر تامین کننده کالا محصولات خود را برای بازگشت گارانتی نکرده باشد هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد و بینالکو استار فقط مسئولیت تغییر و جابجایی محصولات را بر عهده خواهد داشت .