7 روز ضمانت بازگشت کالا در فروشگاه اینترنتی بینالکو استار

خریدران کالاهای خارجی در فروشگاه توجه بفرمایند : به علت اینکه ارسال کالای خارجی از کشور مبداء به ایران یک پروسه زمان بر و پر هزینه می باشدو همچنین گارانتی بازگشت کالا در زمان رسیدن کالا به ایران در سایت مبداء به پایان می رسد این دسته از کالاها در فروشگاه شامل گارانتی بازگشت کالا نبوده و خریدار با مسولیت خود این کالاها را خریداری می نماید.

خریدران بازی های کامپیوتر و ایکس باکس توجه بفرمایند : تمامی بازی های کامپیوتر و ایکس باکس در فروشگاه توسط یک شرکت پخش بازی های کامپیوتری ارسال می شوند و طبق قرارداد این شرکت و بینالکو استار چون بازی از امکان کپی برخوردار می باشد هیچ کدام از بازی های داخل فروشگاه درای گارانتی بازگشت کالا نمی باشند.

تمامی کاربران و خریداران بینالکو استار قبل از استفاده از سایت و خرید محصولات باید تمامی قوانین و شرایط خرید بینالکو استار را مطالعه کنند . در صورت بی اطلاعی از این قوانین تمامی حق و حقوق با فروشگاه می باشد .

فروشگاه اینترنتی بینالکو استار برای اطمینان بیشتر خریداران برای محصولات موجود در فروشگاه 7 روز ضمانت بازگشت کالا در نظر گرفته است.

شما می توانید پس از دریافت بسته با توجه به قوانین فروشگاه تا 7 روز محصول ارسالی را به فروشگاه بازگشت دهید . در صورت تمایل برای بازگشت کالا پس از مطالعه کامل صفحه قوانین خرید کالا در بینالکو استار می توانید برای بازگشت کالا با هماهنگی پشتیبانی فروشگاه اقدام نمایید.

7 روز ضمانت بازگشت کالا را می توانید در صورت هرگونه ایراد و اشکال در کالای ارسالی استفاده نمایید.

قوانین 7 روز ضمانت بازگشت کالا

پس از دریافت بسته ارسالی از طرف فروشگاه در صورت هرگونه مشکل و تمایل به بازگشت کالا همان روز با پشتیبانی فروشگاه تماس گرفته و مشکل را شرح دهید . (بسته از طریق بارکد ارسالی قابل پیگیری می باشد و روز و ساعت دقیق تحویل کالا به خریداران مشخص می باشد.)

پس از هماهنگی با پشتیبان فروشگاه طی 24 ساعت می بایست بسته به آدرس فروشگاه ارسال شود و بارکد ارسال به فروشگاه از طریق تلفن تماس یا فرم تماس تحویل داده شود .

تمامی محصولات پس از تست کاملا از لحاظ فیزیکی برای کاربران ارسال می شود. در صورت بازگشت کالا پس از بررسی کامل توسط کارشناسان فروشگاه در صورت هرگونه خط و خش , استفاده از محصول , شکستگی و تو رفتگی محصول شامل گارانتی بازگشت کالا نخواهد شد و کالا مجددا برای خریدار برگشت داده خواهد شد.

پس از گذشت 7 روز اگر بسته ارسالی به هر دلیلی به فروشگاه نرسیده باشد فروشگاه در روز های دیگر از دریافت بسته خود داری خواهد کرد .

در صفحه تمامی محصولات مشخصات کاملا فیزیکی و مصرفی کالا به صورت کامل شرح داده شده است و فقط در صورت نقض در مشخصات وارد شده در صفحه محصول امکان بازگشت کالا وجود دارد.

تمامی محصولات طبق قیمت گذاری های موجود در فروشگاه قابل گارانتی می باشند و کاربر زمان خرید باید به نوع کالا و قیمت محصول دقت نماید و پس از تحویل سفارش با محصولات قیمت پایین و کپی شده درخواست کالاهای اصلی با قیمت های بالا را نداشته باشد.

درصورت هرگونه سوال و ابهام در مورد محصولات کاربر موظف می باشد قبل از خرید از طریق راه های ارتباطی ابهامات خود را برطرف نماید و پس از خرید و پس از دریافت کالا هرگونه سوال و عدم کیفیت در مورد محصول شامل 7 روز گارانتی بازگشت کالا نخواهد شد.

هزینه جا به جایی بسته با فروشگاه نمی باشد و اگر تامین کننده کالا محصولات خود را برای بازگشت گارانتی نکرده باشد هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد و بینالکو استار فقط مسئولیت تغییر و جابجایی محصولات را بر عهده خواهد داشت .