ضمانت اصالت کالا در فروشگاه اینترنتی بینالکو استار

محصولات موجود در بینالکو استار شامل ضمانت اصالت کالا می باشند . بیش از 50 درصد محصولات فروشگاه با همکاری عکاسی صنعتی دکاوب عکاسی می شود و محصول ارسالی برای خریداران دقیقا مانند عکس موجود در فروشگاه می باشد و فروشگاه این ضمانت را می کند که محصول خریداری شده توسط شما دقیقا مانند عکس موجود در فروشگاه می باشد .

محصولات دیجیتالی و الکترونیکی با استفاده از عکس محصولات در سایت های برند تولید محتوی می شود و تمامی محصولات ارسالی مطابق عکس می باشند ,  برای اطمینان بیشتر می توانید قوانین مغایرت کالا در صفحه قوانین خرید کالا در بینالکو استار را به صورت کامل مطالعه نمایید .

منظور از ضمانت اصالت کالا در فروشگاه بینالکو استار به 2 دلیل به شرح زیر می باشد :

1 - تمامی محصولات دقیقا مانند عکس موجود در فروشگاه می باشد به این معنی که فروشگاه با احترام به سلیقه مشتری محصولی ارسال می کند که خریداران در سایت دیده اند .

2 - تمامی محصولات از ضمانت اصالت کالا به معنی کالای اورجینال و با کیفیت برخوردار می باشد به غیر محصولاتی که در فروشگاه با قیمت های پایین و برندهایی معتبر به فروش می رسد و کالاهایی از درجه کیفی (ب) می باشند که در این نوع محصولات فقط از نام برند استفاده شده است و برای پایین امدن قیمت از کیفیت اورجینال یک درجه پایین تر می باشند . این نوع محصولات از لحاظ قیمتی با کالاهای اورجینال متفاوت می باشند ولی دارای کیفیت های مناسبی می باشند .