لوازم دیجیتالی ادامه لیست

پوشاک و اکسسوری ادامه لیست

زیورآلات و لوازم شخصی ادامه لیست

لوازم زیبایی و بهداشتی ادامه لیست

محصولات پرفروش

حراج استار چیست ؟

فروشگاه اینترنتی بینالکو استار با توجه به فروش محصولات اصلی و اورجینال و بالا بودن قیمت محصولات برای رفاه خریداران تصمیم به ایجاد بستر در نوع حراجی حراج استار را راه اندازی کرده است. شما می توانید محصولات مورد نیاز خود را با بهترین قیمت از حراج استار خریداری نمایید.


تمامی محصولات حراج استار دارای 7 روز ضمانت بازگشت کالا و گارانتی بهترین قیمت می باشد. اول محصول خود را انتخاب کنید و پس از جستجو و مقایسه قیمت سفارش خود را ثبت کنید. حراج استار بهترین و بزرگترین سایت حراجی می باشد که به صورت تمام وقت در خدمت کاربران بینالکو استار می باشد.

محصولات حراج استار

محصولات حراج استار تمامی محصولاتی می باشد که توسط تامین کنندگان فروشگاه بینالکو استار به فروش می رسد و دارای قابلیت تخفیف می باشد و یا محصولاتی که به صورت تک در انبار فروشگاه باقی مانده است که با توجه به شرایط انبارداری محصولات زیر قیمت خرید برای فروش بر روی حراج استار قرار میگیرد.


آیا محصولات حراج استار محصولات بی کیفیت و بدون گارانتی می باشد ؟ خیر تمامی محصولات موجود در حراج استار از بهترین و با کیفیت ترین محصولات موجود می باشد و بینالکو استار هیچ کالای غیر اصلی و بدون کیفیتی را به فروش نمی رساند.

ارسال و گارانتی

تمامی سفارشات با پست سریع ارسال خواهد شد و در اولین زمان تحویل خریداران می شود. خریداران شهر تهران می توانند در سبد خرید هنگام ثبت سفارش از گزینه پیک استفاده کنند. سفارشات پیکی قبل از ساعت 13 همان روز ارسال خواهد شد و سفارشاتی که قبل از ساعت 1 ثبت شود فردای روز سفارش برای خریداران ارسال می شود.


تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی بینالکو استار شامل گارانتی می باشند که در صفحه تمامی محصولات نوع گارانتی قابل نمایش می باشد.

خرید کنید و جایزه بگیرید

با ثبت 5 سفارش در یک ماه می توانید در سفارش ششم خود در خرید های بعدی  یک محصول رایگان تا سقف 20 هزار تومان به عنوان هدیه دریافت نمایید.


با معرفی حراج استار به دوستان و آشنایان خود کوپن تخفیف دریافت کنید. نام کاربری یا ایمیلی که با آن ثبت نام کرده اید را برای دوستان و آشنایان خود ارسال نمایید , در هنگام ثبت سفارش با ارسال نام کاربری یا ایمیل شما در قسمت یادداشت سفارش برای شما کد تخفیف ارسال خواهد شد.